Hörmətli Əlilliyi olan Şəxslər Təşkilatları İttifaqı,
Təşkilatınızın Dünya Şəhər Forumu 13-ə gedən yolda Azərbaycan Şəhər Kampaniyası 2026 (AUC2026) tərəfdaşı kimi iştirakını təsdiqləməkdən məmnunluq duyuruq. Maraq ifadəniz nəzərdən keçirildi və qəbul edildi.
"Şəhərlər hamı üçün" vizyonunu inkişaf etdirmək və Azərbaycan daxilində inklüziv, dayanıqlı və davamlı şəhər inkişafını təşviq etmək öhdəliyinizi yüksək qiymətləndiririk.
AUC2026 tərəfdaşı olaraq, təşkilatınız qarşıdan gələn kampaniya fəaliyyətlərinə, birgə təşəbbüslərə və Bakıda keçiriləcək Dünya Şəhər Forumu 13 (WUF13) ərəfəsində keçiriləcək əməkdaşlıq tədbirlərinə töhfə vermək imkanına malik olacaq.
Komandamız növbəti addımlar və iştirak imkanları ilə bağlı əlavə məlumat üçün tezliklə sizinlə əlaqə saxlayacaq. O vaxta qədər, təklif olunan hər bir layihə və ya fəaliyyət üçün qısa konsepsiya qeydləri ilə yanaşı, təşkilatınızın AUC üçün tədbirlər təqvimini hazırlamağınızı xahiş edirik ki, qarşıdan gələn görüşümüzdə onları nəzərdən keçirib müzakirə edə bilək.
AUC2026-nın uğurla həyata keçirilməsi üçün sizinlə sıx əməkdaşlıq etməyi səbirsizliklə gözləyirik.